Ana Sayfa / TR  /  EN
Girişim Faktoring, uzman kadrosu, analiz gücü, bilgi birikimi, hızlı ve etkili süreç yönetimiyle ihtiyacınızı doğru ve zamanında karşılar, nakit sorununuzu çözer.
Girişim Faktoring
HİZMETLER
Yurtiçi Faktoring

Girişim Faktoring güçlü mali yapısı, uzman kadrosu, finans piyasasındaki tecrübesi ve bilgi birikimi ile şirketlerin finansman ihtiyaçlarına çözüm önerileri sağlamaktadır. Faktoring şirketlerin finansmanında en önemli konu olan likidite ve tahsilat sorununa yönelik bir çözüm yöntemidir. Şirketler rekabetçi piyasa koşullarına uyabilmek için satış vadelerini zaman zaman açmak zorunda kalırlar, uzayan vadeler işletme sermayesi ihtiyacını arttırır ve şirketin nakit akış dengesini bozar. Ödenmesi gereken işçilik, hammadde, elektrik gibi faturaların vadesi geldiğinde firmaların elinde nakit değil, uzun vadeli alacakları veya çek senet gibi ödeme araçları kalır. Bize başvurarak nakit akışınıza çözüm bulabilirsiniz

Finansman Hizmeti: Faktoringin finansman hizmetine başvurarak vadeli alacaklarınızı temlik vererek nakit akışınızı rahatlatırsınız.

Garanti Hizmeti: Garanti hizmeti alarak tahsilat sorununu düşünmeden kendi müşteri portföyünüzü genişletebilir, cironuzu arttırabilirsiniz.

Tahsilat Hizmeti: Tahsilat hizmeti alarak personel yükünüzü hafifletebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
Paylaş